Lammutus

1. Lammutusteenused nii eraisikule (koju, maale jne) kui ka ärikliendile (väiksemad ehitusobjektid).

Juhul kui oled eraklient ning vajad lammutusteenust koos jäätmete äraveoga, siis võta ühendust ja leiame teile lahenduse. Ärikliendile pakume lammutusteenust (kahe töölisega) väiksematele objektidele.

 

 

 

 

 

2. Transpordi ja lammutusteenus. Pakume erinevate konteinerite renti koos töölistega, kes täidavad selle Teie eest.

Mis oleks parem kui suur konteiner kuhu saate visata enda ehitusjäätmed jms – VASTUS – konteiner koos ehitusmeestega, kes täidavad selle teie eest. Tagame teile kindla puhtuse ja kiire töö.

 

 

 

 

3. Liivakastide ja mänguväljakute lammutus

Kui teie maja juures on vanad liivakastid ja mänguväljakud, mis vajavad lammutust ja äravedu, siis kontakteeru meiega. Pärast lammutust on võimalik külvata uus muru, jätta alles liivaplats või tellida uus mänguväljaku konstruktsioon.

 

 

 

4. Metallkonstruktsioonide eemaldamine ja utiliseerimine (näiteks vanad mänguväljakud ja riiete kuivatus konstruktsioonid)

Teenus on suunatud eelkõige korteriühistutele ja -ühistele, kelle kortermajade ümbruses paiknevad vanad mänguväljakud, riiete kuivatus või vaibakloppimise konstruktsioonid, mida ammu enam ei kasutata. Tagame enda poolt jäätmete äraveo ja ilusa platsi, kuhu on võimalik lisada muruseeme.

 

5. Puitkonstruktsioonide lammutus (puukuurid, varjualused jne)

Kõik vanad, lagunenud ja ohtlikud puidustkonstruktsioonid tuleks lammutada ja utiliseerida!